українська російська англійська
В області планують створити путівник-довідник "Безбар'єрна Волинь"
11.04.2012 | 09:33
Волинська ОДА

В області планують  створити путівник «Безбар’єрна Волинь». Ідею його видання озвучила голова Волинського обласного фонду активної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями Ганна Гапанюк на засіданні громадської ради при Волинській облдержадміністрації.

Вона зазначила, що у цьому довіднику буде викладено весь перелік об’єктів соціального значення та життєдіяльності області для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями. У путівнику вкажуть інформацію про  те, які заклади соціального значення і де обладнані пандусами; а дороги - звуковими світлофорами.

«Особа з обмеженими фізичними можливостями, яка пересувається на інвалідній колясці, буде знати, що вона без проблем зможе сама потурбуватися про себе: чи скупитися в магазині, чи придбати ліки в аптеці. Ще краще, якщо такий довідник-путівник у нього буде завжди під руками. Сьогодні є достатня кількість інвалідів, які не можуть активно долучатися до  громадського життя виключно через непоінформованість про свої можливості», - зазначила Ганна Гапанюк.

Члени громадської ради при облдержадміністрації підтримали проект створення путівника «Безбар’єрна Волинь». «Ідея хороша і правильна. І наше завдання – створити  належні умови  для неповносправних громадян», -  наголосив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, який взяв участь у роботі засідання громадської ради при ОДА.

Концепцію такого путівника детально розглянуть на засіданні  обласного комітету  доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціального та інженерно-транспортної інфраструктури за участю усіх зацікавлених сторін.

 

 

версія для друку