українська російська англійська
Держсільгоспінспекція буде проводити дослідження відповідно до українських та європейських стандартів
11.04.2012 | 10:18
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

У рамках проведення засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД голова Державної інспекції сільського господарства України Сергій Тригубенко зустрівся зі своїм казахстанським колегою головою Комітету державної інспекції в агропромисловому комплексі Сакташем Хасеновим та експертом Управління інвестиційної політики і фінансових інструментів Департаменту інвестиційної політики.

Зокрема, під час зустрічі представники Казахстану високо оцінили роботу Держсільгоспінспекції України щодо контролю за кількісним і якісним станом зерна, з якою ознайомилися в Державному центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції та висловили бажання навчати своїх спеціалістів на базі Центру.

Зі свого боку Сергій Тригубенко зазначив, що питання створення і загалом проведення лабораторних досліджень на особливому контролі в Держсільгоспінспекції України. «Саме тому та задля посилення лабораторного потенціалу в регіонах нами проведено ряд  консультацій з провідними світовими виробниками лабораторного обладнання щодо придбання високоточної техніки для регіональних лабораторій», - додав він.

Крім того, чиновник звернув увагу на те, що Держсільгоспінспенкція України започатковує створення контрольно-лабораторної сітки, в якій кожна лабораторія буде проводити дослідження відповідно до українських та європейських стандартів, що гарантуватиме якість продукції аграрного комплексу, як на вітчизняному, так і на світовому ринку.

 

 

версія для друку