українська російська англійська
Наприкінці року відбудеться засідання з питань захисту прав споживачів у рамках СНД
11.04.2012 | 14:53
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

Третє засідання Консультативної ради з захисту прав споживачів держав-учасниць СНД планується провести у 4 кварталі 2012 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь).

5-6 квітня цього року відбулося друге засідання Консультативної ради з захисту прав споживачів держав-учасниць СНД, яке проходило на базі Федеральної служби Росії з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини. У засіданні Ради взяли участь представники державних органів і громадських організацій 8 держав-учасниць СНД. Окрім України, були представлені Азербайджанська Республіка, Республіка Вірменія, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан, Республіка Молдова, Російська Федерація, Республіка Таджикистан.

Україну представляв Перший заступник Голови  Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів О.В. Пшеничка.

У рамках порядку денного учасниками засідання було заслухано інформацію про найбільш значимі події в сфері захисту прав споживачів у державах-учасницях, а також прийнято низку організаційних рішень. Так, зокрема були затверджені Регламент Ради і План роботи на 2012 - 2013 рр.

Члени Ради підтвердили зацікавленість у спільній діяльності з формування умов для проведення виваженої, толерантної та ефективної споживчої політики й посилення інтеграційних процесів у цій сфері на просторі Співдружності Незалежних Держав.

версія для друку