українська російська англійська
12 квітня Львівська ОДА презентує Концепцію Національного проекту "Олімпійська надія - 2022"
11.04.2012 | 16:36
Львівська ОДА

Наявність якісної інфраструктури, доріг, транспортного сполучення, якості сфери обслуговування - це шлях до поліпшення життя в нашому регіоні. «Олімпійська надія – 2022» є одним з інструментів досягнення такої мети. На цьому 11 квітня під час брифінгу наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Голова Львівської облдержадміністрації повідомив, що 12 квітня,під час наради з питань розвитку спортивної, туристичної та транспортної інфраструктури, створення умов для отримання права на проведення в Україні Зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року, участь в якій братиме Президент України Віктор Янукович, відбудеться презентація Концепції Національного проекту «Олімпійська надія - 2022». «Президенту України буде запропоновано проект, до якого увійшли всі ділянки розвитку, починаючи від інфраструктури, завершуючи заходами розвитку у сфері спорту та охорони здоров’я. Цей проект має на меті мобілізацію наших зусиль на етапі осмислення, проектування та конкретних дій», - зазначив Михайло Костюк.

«Олімпійська надія - 2022» – це одна із сходинок до розвитку міста Львова та Карпатського регіону. На цьому етапі ми співпрацюємо з німецькою консалтинговою фірмою ProProjekt and AS&P, яка розробляє техніко-економічне обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія - 2022» – створення спортивно-туристичної інфраструктури». Сподіваємось, що наші обґрунтування будуть переконливими і держава підтримає курс розвитку регіону, що, в свою чергу, збільшить кількість робочих місць, покращить якість життя і зробить наш регіон привабливим для інвестиційної діяльності», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації.

версія для друку