українська російська англійська
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку відвідав Міністр Віталій Захарченко
11.04.2012 | 18:16
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Упродовж півтора місяця управлінням ДАІ Міністерства внутрішніх справ  України проводився Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та фото під назвою «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху!». Цей конкурс давно став доброю традицією, адже працівники Державтоінспекції проводять його 10 років поспіль. Він користується серед дітей неабиякою популярністю, тож вік учасників загальнодержавної акції від п’яти до шістнадцяти років.

Мета конкурсу – залучити дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, провести профілактичну роботу серед неповнолітніх, організувати їхнє дозвілля, виховати у них культурні та естетичні смаки тощо. Проведенням таких конкурсів працівники Державтоінспекції намагаються привернути увагу громадськості до проблеми гарантування безпеки руху дітей.

За рішенням регіональних журі було обрано найкращі роботи конкурсантів, а це понад 26 тисяч малюнків, фотографій та інших творчих робіт. Після проведених районних та обласних відбіркових турів до управління ДАІ МВС України надійшло більше 3 тисяч дитячих робіт.

Сьогодні у приміщенні центру культури і мистецтв МВС України, за тиждень до офіційного підбиття підсумків, пройшла виставка творчого розмаїття, створеного руками дітей. Компетентне журі, до якого увійшли представники ДАІ, громадських організацій та творчі діячі, намагалися визначити переможців конкурсу. У цьому їм допомагали учні четвертого класу столичного ліцею міжнародних відносин №51. Ліцеїсти, користуючись кольоровими наліпками, обирали ті роботи, які їм прийшлися до смаку. Так само вчинили й представники журі. Після цього підбили підсумки, визначивши тих, хто може претендувати на перемогу під час нагородження лауреатів.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та фото зацікавив й Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, який особисто відвідав виставку. Міністр уважно роздивився створені руками дітей малюнки, оцінив їхню фантазію та знання щодо безпеки дорожнього руху.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що проведення таких акцій важливе не тільки для дітей, але й для дорослих. «Знання правил безпеки – це взагалі соціальне виховання і моральне, і етичне виховання, тож дуже важливі для суспільства.  Що ж стосується пропозицій кампаній щодо створення соціальної реклами, - продовжив Віталій Захарченко, - я вважаю, що такий напрямок також треба підтримувати».

 

 

 

 

версія для друку