українська російська англійська
У Ялті організують роботу електротаксі
12.04.2012 | 10:17
Рада міністрів АРК

На території Великої Ялти планується організувати роботу електромобілів-таксі. Це питання обговорювалося на робочій нараді під керівництвом заступника Голови Ради міністрів Криму Азіза Абдуллаєва 11 квітня.

За інформацією підприємства-інвестора, електротаксі працюватимуть на території від Гурзуфа до Фороса, причому цей транспорт курсуватиме не тільки в межах міста, але і на гірських трасах. Підприємство готове за власні кошти закупити 150 таких транспортних засобів. Машини здатні на зарядженій батареї проїжджати 80-100 кілометрів. Також за власні кошти інвестори планують побудувати мережу електрозаправних станцій потужністю 15 кВТ, які будуть розташовані по всій території Великої Ялти.

У рамках наради заступник голови кримського уряду Азіз Абдуллаєв зазначив, що даний проект може стати пілотним. Його реалізація дозволить не тільки поліпшити транспортну інфраструктуру Ялтинського регіону, але і підвищити туристичну привабливість Криму в цілому. «Ініціатива цікава і перспективна. Даний проект для Ялти і всього півострова - це величезний плюс і крок вперед у розвитку інфраструктури та зміцненні позитивного іміджу регіону. Майбутнє за новими технологіями і розробками, екологічно чистими і безпечними, це стосується і транспортної галузі», - сказав віце-прем'єр.

 За підсумками наради підприємству-інвестору рекомендовано отримати всі необхідні технічні узгодження, доопрацювати і затвердити проект і представити його на розгляд депутатського корпусу Ялти і Ради міністрів Криму.

Крім того, Міністерству регіонального розвитку і ЖКГ Криму доручено включити даний проект в регіональну програму з реалізації Стратегії розвитку Криму.

Також Азіз Абдуллаєв доручив Республіканському комітету АРК з транспорту і зв'язку налагодити активну співпрацю з представниками інвестиційної компанії по реалізації проекту. «Електромобілі для Криму - це абсолютно реальна перспектива Ми спільно повинні зайнятися цим питанням», - підсумував Азіз Абдуллаєв.

 

версія для друку