українська російська англійська
100 автомобілів, які поповнять парк Sky Taxi у "Борисполі",
12.04.2012 | 10:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

11 квітня 100 автомобілів, призначених для розширення парку Sky Taxi в аеропорту «Бориспіль», були доставлені до Києва.

Автопарк представлений модельним рядом Hyundai Sonata 2.0 АКП, ESP 201 спеціальної комплектації. Комфортабельні салони автомобілів, оснащені системами кондиціонування і подушками безпеки.

Найближчим часом машини будуть обладнані таксометром, POS-терміналом, відеореєстратором, GPS-навігатором, вбудованим bluetooth.

Проект «Таксі нового покоління» в «Борисполі» стартував 26 грудня 2011 року і на сьогодні залишається унікальним за якістю та безпекою обслуговування у сфері таксомоторних перевезень. За результатами незалежного дослідження, проведеного серед пасажирів, які користуються послугами таксі в аеропорту «Бориспіль», найвищу оцінку отримало Sky Taxi - 4,8 бали за 5-бальною шкалою. Інші оператори, що надають послуги таксомоторних перевезень на території аеропорту, отримали оцінки від 2,3 до 3,7 балів. Найбільш позитивно пасажири Sky Taxi оцінили точність розрахунку за лічильником, зручність автомобілів, ввічливість водіїв, готовність відповісти на питання, що цікавлять, у тому числі іноземною мовою.

Довідково:

Sky Taxi - єдина служба таксі в Україні з власним парком автомобілів, власним штатом водіїв та власною матеріально-технічною базою. Водії цієї служби мають стаж не менше 5 років, періодично проходять сертифікацію знань, щодня виходять у рейс після медичної комісії з допуском до управління транспортним засобом, вільно говорять іноземними мовами. Служба Sky Taxi має також унікальну для країни матеріально-технічну базу, що дозволяє проводити контроль технічного стану автомобілів і допуск їх до рейсу.

 

версія для друку