українська російська англійська
15 квітня в Криму відкриється поетичний фестиваль "Коктебельська весна - 2012"
12.04.2012 | 11:10
Рада міністрів АРК

З 15 по 19 квітня в Криму пройде VII Гумільовський поетичний фестиваль «Коктебельська весна - 2012», присвячений 126-річчю від дня народження видатного поета Миколи Гумільова.

Фестиваль організували Рада міністрів Криму, Верховна Рада АРК, Міністерство культури АРК, місцеві влади Феодосії та Коктебелю, громадські організації. Учасниками Гумільовського поетичного фестивалю стануть діячі культури і мистецтва, літературознавці, письменники, поети і барди з Росії та Україні.

Фестиваль стартує в Коктебелі. У його програмі - виставка-ярмарок книжкової продукції, виступ переможців шкільних літературних конкурсів, майстер-клас з ораторського майстерності, показ вистав за п'єсами Миколи Гумільова. У рамках фестивалю також відбудеться виступ бардів, поетичний марафон, творчі зустрічі письменників і поетів з жителями та школярами Феодосії і селищ регіону. Артисти театру «Пілігрим» Московського гуманітарного інституту ім.Дашкова представлять увазі глядачів виставу «Зустрічі в «бродячому собаці».

Фестиваль завершиться в Універсальної наукової бібліотеки ім. І.Я.Франка в Сімферополі, де пройде зустріч з артистами вистави «Зустрічі в «бродячому собаці», відбудеться вечір поезії «Безсмертя Срібного століття» та майстер-клас з ораторського майстерності, який проведе член Спілки театральних діячів Росії Лариса Соловйова.

версія для друку