українська російська англійська
На Полтавщині створюється новий дендропарк
12.04.2012 | 11:15
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Щороку навесні на території новоствореного дендрологічного парку «Івушка» (Кременчуцький р-н, с. Омельник, Полтавська обл.) проходить дводенна акція по висадці дерев і кущів.

Цього року понад 200 різних видів декоративних та екзотичних рослин висаджено активними учасниками акції, серед яких і працівники ДУ ОНПС в Полтавській області. Зокрема територія парку поповнилася різними видами і формами хвойних (туї західної, ялівцю віргінського, метасеквої), листопадних дерев, серед яких цікаві екзоти (ліріодендрон, павловнія, церцис, багрянник), а також різноманітними декоративними кущами (форми барбарису, свидини, вейгели, спіреї та ін.), які висаджені на ділянках «Географічні сектори», «Сад екзотів», «Сад декоративних форм», навколо декоративної водойми та кам’яної гірки.

Створення дендропарку «Івушка» проводиться починаючи з 2005 року з ініціативи Байрак О.М., доктора біологічних наук, професора, члена ради ботанічних садів і парків України. На цей час у колекції дендропарку (площа близько 3 га) зібрано понад 135 видів і форм дерев і кущів.

 

версія для друку