українська російська англійська
Міністерства культури України та Литви підписали програму співробітництва на 2012-2015 роки
12.04.2012 | 14:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Литви підписано Програму співробітництва між Міністерством культури України та Міністерством культури Литовської Республіки на 2012-2015 рр. Церемонія підписання документів відбулася в присутності глав урядів обох країн. З української сторони Програму підписав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Литовській Республіці Валерій Жовтенко, з литовської - заступник Міністра культури Литовської Республіки Гядімінас Руткаускас.

Крім того, Голова Державної служби України з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко та директор Департаменту контролю за наркотиками, тютюном та алкоголем при Уряді Литви Зєнюс Мартінкус підписали Меморандум про співробітництво між відомствами обох країн.

Разом з тим був підписаний Меморандум про співробітництво між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України і Державним агентством із залучення  інвестицій Литовської Республіки. З української сторони документ підписав заступник Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Ілля Шевляк, з литовської Керуючий директор компанії «Інвестуй в Литву» Мілда Даргузайте.

 

Закачати відео

 

 

версія для друку