українська російська англійська
Відбулося III засідання Ради Єврорегіону "Донбас"
12.04.2012 | 15:25
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

10 квітня 2012 року у м. Луганськ відбулося III засідання Ради Єврорегіону «Донбас». У роботі Ради взяли участь перші керівники Донецької та Ростовської областей, а також - представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області.

У ході засідання затверджена Стратегія розвитку Єврорегіону до 2020 року, реалізація якої почнеться уже в цьому році. Пріоритетами діяльності Луганської, Донецької та Ростовської областей повинні стати розвиток координації в сфері металургії, вуглевидобутку, агропромислової галузі та за іншими напрямками, такими як розвиток дорожньої інфраструктури та створення спільних механізмів активізації залучення інвестицій.

У плані роботи Єврорегіону «Донбас» на 2012 рік особливе місце відведено заходам з оздоровлення басейну річки Сіверський Донець. Крім того, учасники планують створити Раду ректорів областей-учасниць.

Наприкінці заходу відбулося урочисте підписання Угоди про дружбу і співробітництво між адміністрацією міста Новошахтинськ Ростовської області Російської Федерації та виконавчим комітетом Свердловської міської ради Луганської області.

«Донбас» – це яскравий приклад того, як прикордонні території можуть спільно вирішувати будь-які проблеми, від соціально-культурних до економічних, забезпечуючи тим самим благополуччя своїх мешканців.

Наступне засідання Ради Єврорегіону «Донбас» було вирішено провести у листопаді в Ростовській області.

 

 

версія для друку