українська російська англійська
У МВС обговорили питання захисту прав суб'єктів інтернет-відносин
12.04.2012 | 15:56
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Круглий стіл на тему: „Проблеми захисту авторських прав в Інтернеті. Удосконалення законодавства України” відбувся сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ за участю робочої групи з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин.

Участь у зустрічі взяли керівники різних структурних підрозділів МВС України та представники громадськості, державних установ, відповідальних за захист прав інтелектуальної власності, члени громадських організацій та ін.

Робоча група з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин була утворена 28 лютого 2012 року на виконання рішення круглого столу, який проходив за участю Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та народного депутата України Віктора Януковича.

Відкрив засідання начальник управління зв’язків із громадськістю Володимир Поліщук. Питання, які були винесено на розгляд робочої групи, стосувалися обрання керівного складу робочої групи, обговорення положення про робочу групу з питань захисту прав суб’єктів Інтернет – відносин, а також плану з організації діяльності робочої групи щодо удосконалення законодавства із захисту прав суб’єктів Інтернет - відносин.

Затвердивши порядок денний та обравши голову групи, яким став Ігор Лисицький, президент Асоціації «Інформаційні технології України», учасники круглого столу перейшли до обговорення проекту положення про робочу групу.

Після внесення ряду поправок до проекту положення присутні прийняли рішення взяти його за основу та ухвалити зі всіма корективами на наступному засіданні. З цим документом можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України у рубриці «Інститути громадянського суспільства».

 

 

версія для друку