українська російська англійська
Запорізька область презентувала туристичний потенціал на ювілейній виставці
12.04.2012 | 17:10
Запорізька ОДА

У Запоріжжі відбулося урочисте відкриття X ювілейної міжрегіональної спеціалізованої виставки «Відпочинок. Туризм. Курорт – 2012». Цього року у ній взяли участь понад 50 учасників, які працюють у туристичній та курортній галузях,  з різних регіонів України, а  також  російські туроператори.

З цією подією учасників заходу привітав заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, наголосивши : «Розвиток туризму –  один з тих напрямків, який дозволить вивести наш регіон на суттєво новий рівень. Маємо усвідомлювати, що туризм - це не тільки туристи. Це розвиток інфраструктури територій, активізація будівництва, розширення ресторанно-готельного та розважального бізнесу, а відповідно і створення нових робочих місць».

Виставка триватиме чотири дні, тож її програма насичена і різноманітна. Її відкрили  традиційні заходи, такі як представлення та презентації туристичних продуктів, обладнання для активного відпочинку та спорту, готелів та санаторіїв, курортно -рекреаційного потенціалу регіонів. Також учасники ринку курортно-туристичних послуг обговорять на «круглих столах», зустрічах свої фахові та шляхи подолання проблем.

У рамках виставки для прес-секретарів футбольних клубів та спортивних журналістів проведено прес-тур «Запоріжжя – місто-супутник Євро 2012». Зважаючи, що захід проходить напередодні Пасхи, до великого свята приурочено прес-тур «Запоріжжя духовне», передбачено майстер-класи з виготовлення писанок тощо.

 

версія для друку