українська російська англійська
Україна презентуватиме в Бразилії План дій в рамках ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
12.04.2012 | 16:54
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Керівний комітет міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» прийняв без зауважень План дій України, офіційна презентація якого відбудеться 17-18 квітня 2012 року на першій щорічній зустрічі на вищому рівні у Бразилії. План дій затверджено на засіданні Кабінету Міністрів 5 квітня 2012 року.

Голова робочої групи з доопрацювання та впровадження Плану дій, Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко вважає, що «прийняття українського Плану дій без зауважень – це свідчення професійної спільної роботи Уряду та громадськості, готовності до взаємної відкритості». 

До 1 червня 2012 року робоча група з доопрацювання та впровадження документа має розробити імплементаційний план, який міститиме максимально конкретизовані завдання та терміни їхнього виконання.

Започатковано міжнародну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» 20 вересня 2011 р. в рамках сесії Генасамблеї ООН Бразилією, США, Індонезією, Мексикою, Норвегією, Філіппінами, ПАР і Великобританією. Станом на 20 березня 2012 р. намір приєднатися до Партнерства підтвердила 51 країна.

Партнерство спрямоване на підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів, підтримку залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики, впровадження високих стандартів професійної чесності в державному управлінні.

Дорученням Прем’єр-міністра України від 17 березня 2012 року координацію впровадження ініціативи покладено на Першого віце-прем'єр-міністра України Валерія Хорошковського та голову Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка.

 

 

версія для друку