українська російська англійська
Борис Колесніков: Підготовка до Олімпіади 2022 сприятиме покращенню економіки України
12.04.2012 | 19:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Підготовка до зимової Олімпіади 2022 забезпечить покращення економічної ситуації в Україні. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час сьогоднішньої наради з питань підготовки заявки для отримання права на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

«Підготовка до зимової Олімпіади 2022 забезпечить інвестиції у будівництво в Україні. Внаслідок чого в Західному регіоні буде створено кращі умови для відпочинку», - зазначив Борис Колесніков.

За його словами, буде створено належну спортивну та транспортну інфраструктуру для тренування національних команд та олімпійського резерву України. «До Олімпіади буде збудовано 12 спортивних споруд. Значних змін зазнає інфраструктура Західного регіону - очікується будівництво 420 км нових доріг. Внаслідок реконструкції та модернізації поліпшиться залізнична лінія регіону», - сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України.

У рамках підготовки до Олімпіади передбачається провести розбудову супутньої туристичної інфраструктури, зокрема, готелів, що у свою чергу, підвищить туристичну привабливість Карпатського регіону України. Очікується, що Олімпіаду 2022 зможе відвідати близько мільйона туристів.

Крім того, підготовка до  Олімпіади забезпечить створення 100 тис. робочих місць.

 

 

 

версія для друку