українська російська англійська
Зимова Олімпіада 2022 року забезпечить створення 100 тис. робочих місць
12.04.2012 | 19:30
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Підготовка та проведення Олімпіади 2022 сприятиме вирішенню проблеми безробіття у Карпатському регіоні. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністрМіністр інфраструктури України Борис Колесніков під час сьогоднішньої наради з питань підготовки заявки для отримання права на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. «Олімпіада 2022 дозволить нам створити 100 тис. робочих місць і тим самим подолати проблему безробіття у Карпатах», - сказав він.

Крім того, такий спортивний захід світового рівня значно покращить економічне становище України.  «Олімпійська надіяце шанс для України заявити про себе як про лідера із зимових видів спорту. Окрім спортивного іміджу такий масштабний проект дасть значний економічний ефект, адже в його реалізацію будуть вкладені мільярдні інвестиції», – повідомив Віце-прем’єр.

Також розбудова інфраструктури у Західному регіоні приваблюватиме й самих українців після проведення Олімпіади. «Ми ставимо перед собою завдання: кожному українцюдоступний відпочинок європейського рівня», – сказав Борис Колесніков, зазначивши, що підготовка до зимової Олімпіади 2022 - це не лише будівництво спортивних об’єктів, а й сучасна транспортна інфраструктура. Передбачається будівництво 420 км нових доріг, які відповідатимуть європейським стандартам. Також буде модернізовано залізницю з впровадженням швидкісних поїздів. Крім того, вже модернізовано львівський аеропорт, а у процесі підготовки до Олімпіади будуть реконструйовані й інші аеропорти Західної України.

версія для друку