українська російська англійська
У Криму сформують Єдиний реєстр громадян, які потребують житла
13.04.2012 | 09:37
Рада міністрів АРК

У Криму до 2013 року планується сформувати Єдиний державний реєстр громадян, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов.

Створення реєстру передбачено Законом України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».

Реєстр створюється з метою забезпечення прозорості ведення квартирного обліку, громадського контролю за розподілом і наданням житлових приміщень. «Черговики, які претендують на житло, будуть включені в єдину базу, доступну для публічного перегляду», - повідомили в Республіканському комітеті АРК з будівництва та архітектури.

За даними міністерства, на сьогоднішній день в поліпшенні житлових умов у Криму потребує 76 тис. сімей та одиноких громадян.

В даний час Рескомбуд проводить роботу із збору та узагальнення даних, необхідних для внесення до Єдиного держреєстру. Крім того, в містах і районах автономії ведеться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку на підприємствах, установах, організаціях, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В рамках перереєстрації будуть заповнені спеціальні карти, на підставі яких буде формуватися реєстр. При цьому черговість громадян, що претендують на отримання житла, буде збережена.

версія для друку