українська російська англійська
Визначено переможців конкурсу "Напиши листа спортсмену…"
13.04.2012 | 09:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» підбило підсумки національного конкурсу «Напиши листа спортсмену…». Конкурс проходив на підтримку рішення Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу (ВПС) щодо проведення 41-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему «Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…»). Його мета – пропагування серед молоді ідей олімпійського руху, здорового способу життя, а також олімпійських цінностей: удосконалення, дружби та поваги.

Національний конкурс проходив у два етапи. Перший, регіональний, провели дирекції Укрпошти. Упродовж 9 жовтня 2011 року – 31 січня 2012 року у конкурсі взяли участь 2164 школярів віком від 10 до 15 років. За підсумками змагань кожен філіал визначив переможців: Артур Антонюк (Вінницька дирекція), Ярослав Повшук (Волинська дирекція), Катерина Давиденко (Дніпропетровська дирекція), Даниїл Горбач (Донецька дирекція), Богдан Ковальчук (Житомирська дирекція), Віталій Попфалуші (Закарпатська дирекція), Наталія Лола (Запорізька дирекція), Вадим Ковальчук (Київська обласна дирекція), Дар’я Брянцева (Луганська дирекція), Соломія Попович (Львівська дирекція), Владислав Гаркавенко (Миколаївська дирекція), Альона Кучанська (Одеська дирекція), Любов Кісуріна (Полтавська дирекція), Дар’я Біловол (Сумська дирекція), Юрій Шейбсак (Тернопільська дирекція), Оксана Ладика (Харьківська дирекція), Романа Лєпцова (Херсонська дирекція), Оксана Жмуд (Черкаська дирекція), Ярослав Піднебесний (Чернігівська дирекція), Владислав Плантус (Чернівецька дирекція) та Антон Лушанкін (Київська міська дирекція).

В Івано-Франківській, Кіровоградській, Кримській, Рівненській, Хмельницькій та Севастопольській дирекціях перших місць не присуджували, оскільки надіслані твори не відповідали вимогам конкурсу.

Роботи, що посіли перші місця в дирекціях, надійшли на розгляд журі національного конкурсу.

Відтак перше місце у національному конкурсі здобула Альона Кучанська з с. Слюсареве Одеської області, яка написала листа до Олени Юрковської – Героя України, багаторазової чемпіонки та призерки Паралімпійських ігор.

Альона Кучанська отримає премією у розмірі 1000 грн., а написаний нею твір буде надіслано на адресу Міжнародного бюро ВПС для участі у заключному етапі міжнародного конкурсу від України. Друге місце та премію в розмірі 600 грн. присуджено Юрію Шейбсаку з Тернополя, який написав листа Сергію Бубці. Третє місце та премію в розмірі 400 грн. присуджено Артуру Антонюку з с. Юрівка Вінницької області, який написав листа учасникам «матчу смерті» 1942 року.

 

 

 

версія для друку