українська російська англійська
На свята створять додаткові місця перетину держкордону
13.04.2012 | 11:14
Прес-служба ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

У період свят та вихідних днів жителі прикордонних районів матимуть змогу перетинати державний кордон не лише в постійно діючих місцевих  пунктах пропуску, але й на інших тимчасово створених напрямках.  Співробітники Держприкордонслужби України за погодженням з прикордонниками суміжних держав здійснюватимуть пропуск громадян в додаткових місцях для перетину. Такі місця з сьогоднішнього дня вже діють на кордоні з Росією, Білорусією та  Молдовою. Пропуск осіб через державний кордон України у цей період здійснюватиметься прикордонниками за внутрішніми документами за  наявності відмітки про реєстрацію постійного проживання в прикордонному районі. Окрім цього, в багатьох пунктах пропуску для комфортного перетину кордону громадянами прикордонники нестимуть службу довше, аніж зазвичай, а на окремих з них перетинати кордон можна буде також і вночі. Найбільше таких місць буде створено на українсько-російському кордоні. Зокрема, щоб відвідати родичів у Росії жителі Луганської області в пішому порядку зможуть перетинати кордон у двох місцевих пунктах пропуску «Юганівка» (Україна) - «Маноцький» (РФ) і «Герасимівка» (Україна) - «Можаєвка» (РФ).

На кордоні з Молдовою прикордонники здійснюватимуть пропуск ще на 6 додаткових напрямах, а на кордоні з Білоруссю окрім 7 функціонуючих місцевих пунктів пропуску працюватиме ще 3 тимчасових.

Додаткову інформацію про функціонування місць перетину кордону громадяни можуть отримати в органах охорони державного кордону за місцем проживання.

версія для друку