українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Ми зробимо так, щоб наша армія змогла протидіяти сучасним загрозам
13.04.2012 | 10:44
Прес-служба Міністерства оборони

Міністр оборони України Дмитро Саламатін здійснив робочу поїздку до Рівненського гарнізону.  На переконання глави вітчизняного оборонного відомства, такі  раптові перевірки дають можливість реально оцінити стан справ в частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Під час роботи в 13-му армійському корпусі Сухопутних військ ЗС України Міністра оборони супроводжували начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана та командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Генадій Воробйов.

У Рівненському гарнізоні Дмитро Саламатін ознайомився з інфраструктурою 13-го  армійського корпусу, відвідав командний пункт, солдатську їдальню, парк бойової та спеціальної техніки розвідувального батальйону та окремого полку зв’язку, який першим склав присягу на вірність Українському народові в буремні 90-ті роки. Міністр перевірив технічний стан штатної техніки цих підрозділів, її готовність до виконання завдань за призначенням.

У навчальному центрі 13-го армійського корпусу, де в цей день підрозділи протиповітряної оборони відпрацьовували бойові вправи та провели стрільби зі штатної зброї в рамках підготовки до прикриття повітряного простору в містах проведення Євро-2012, Дмитро Саламатін зазначив:

- Найближчим часом ми зробимо так, щоб наша армія відповідала світовим стандартам і у разі необхідності змогла протидіяти сучасним загрозам, з якого б боку вони не надходили. Альтернативи цьому у нас немає.

 

 

версія для друку