українська російська англійська
Держспоживінспекція: Ще півсотні виробників подали заявки щодо якості
13.04.2012 | 10:33
Прес-служба Державної служби з питань захисту прав споживачів

На розгляді у організаційного комітету з проведення всеукраїнської патріотичної акції «З турботою про українське!» перебуває близько півсотні заявок від вітчизняних виробників, які прагнуть підтвердити якість власної продукції  та отримати право відповідного маркування власної продукції. Про це повідомив Голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов, коментуючи ЗМІ  стан проведення акції.

Патріотичний проект «З турботою про українське!» був презентований Головою Держспоживінспекції України Сергієм Орєховим та Головою правління "Укоопспілки" Владиславом Гончаренко 17 січня поточного року.  Головним завданням проекту є інформування споживачів про те, що продукт відповідає всім стандартам якості  та виготовлений в Україні з вітчизняної сировини. Яскрава емблема допомагає покупцям відрізняти українські продукти від закордонних аналогів.

Сергій Орєхов не раз зазначав, що саме цей проект має на меті стимулювати виробників робити продукцію максимально якісною, що, в свою чергу, допоможе їй бути конкурентоспроможною не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринках.

З моменту як стартувала акція, до неї вже приєдналося чимало відомих вітчизняних виробників. Серед яких ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат». Саме з роботою цього комбінату нещодавно ознайомився Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки в Білоцерківський район на Київщині. Під час перебування Прем’єр-міністра на комбінаті  було  продемонстровано процес виготовлення молочних продуктів з вітчизняної сировини з дотриманням високих стандартів якості, а також маркування продукції стікером «З турботою про українське!»

 

 

версія для друку