українська російська англійська
Митна служба порушила кримінальну справу за приховування партії стероїдів
13.04.2012 | 11:00
Прес-служба Державної митної служби

Митна служба порушила кримінальну справу за фактом незаконного переміщення стероїдів на суму близько 68 тис. грн.

Як повідомлялось раніше, партію лікарських засобів, які користуються попитом серед спортсменів, виявили у зоні діяльності відділу митного оформлення «Тополі» у поїзді сполученням Харків-Ташкент.

У встановленому порядку було проведено усне та письмове декларування особистих речей пасажирів, під час якого ніхто з громадян не заявив про наявність заборонених або обмежених до переміщення речей.

 Проте під час огляду вагону під обшивкою вікна митники спільно з прикордонниками знайшли 10 пакунків. Виявилось, що  в пакунках приховувались лікарські препарати, які користуються попитом серед спортсменів. Список знайдених медичних препаратів містить 7 найменувань. Загалом було вилучено 15 тис. пігулок, 572 ампули та 5 флаконів фармацевтичних препаратів.

 Як з’ясувалося, від митного контролю їх приховав провідник вагона – громадянин Узбекистану. У своєму поясненні він розповів, що під час відстою потяга у Харкові до нього підійшов чоловік і запропонував перевезти пакунки за винагороду у 100 дол. США. Уже у Казахстані пакети повинен був забрати чоловік, і доплатити ще 50 дол. США. Однак препарати не вдалося вивезти навіть за межі України.

Згідно з висновком експертизи у складі вилучених 15 тис. шт. таблеток «DANABOL methandienon comprimate 10 mg»  виявлено хімічну сполуку метандієнон, яка включена до переліку сильнодіючих лікарських засобів. Сумарний вміст метандієнону в наданих на дослідження 15000 таблетках складає 150 грам. 

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України (замах на контрабанду сильнодіючих речовин).     

 

версія для друку