українська російська англійська
У Криму до кінця року збудують шість дитсадків
13.04.2012 | 12:10
Рада міністрів АРК

До кінця поточного року в Криму планується завершити будівництво шести дитячих садів. Про це повідомив начальник Головного управління капітального будівництва при Раді міністрів Криму Вадим Мороз в ході огляду об'єктів будівництва та Євпаторії та Сімферополі.

Зокрема, в селищі Заозерне в Євпаторії ведеться будівництво дитячого дошкільного закладу на 150 місць.

У 2011 році за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України на будівництво об'єкту виділили майже 10 млн. грн. У даний час на будівельному майданчику виконана вертикальне планування території, монтується каркас будівлі, проведено водопровід до будівлі дошкільного закладу і котельні, а також виконані зовнішні мережі електропостачання, мережі телефонізації, газопроводу та каналізації, зовнішнє освітлення.

При наявності фінансування, будівництво планується закінчити до кінця цього року. «Зараз у нас діє тільки один дитячий сад, місць на 40, і то ми орендуємо його у одного із санаторіїв», - розповіла селищний голова Заозерного Олеся Харитоненко. «Жителі селища з нетерпінням чекають закінчення будівництва, адже чергу зараз становить вже близько 180 осіб», - додала вона.

Крім того, ведуться роботи з будівництва дитячого дошкільного закладу на 260 в Сімферополі в мікрорайоні Заміський. За рахунок коштів субвенції з Держбюджету в минулому році на будівництво об'єкту було профінансовано 7,3 млн. грн.

За даними Вадима Мороза, будівництво на об'єкті ведеться повним ходом, а завершення робіт планується в кінці 2012 року. «Після введення в експлуатацію дитячий садок у мікрорайоні Заміський буде переданий в комунальну власність територіальної громади Сімферополя» - додав він.

 

версія для друку