українська російська англійська
На Одещині в Іллічівську розпочато будівництво школи
13.04.2012 | 12:30
Одеська ОДА

Під час робочої поїздки до м. Іллічівськ голова обласної державної адміністрації  Едуард Матвійчук заклав перший блок будівництва нового корпусу міської гімназії, що виконується в рамках реалізації соціально економічної програми «Народний бюджет».

  «В цьому році в Одеській області в рамках «Народного бюджету» буде побудовано 6 нових шкіл, і ця робота буде продовжуватися і далі», - запевнив Едуард Матвійчук.

Реконструкція території гімназії №1 з будівництвом учбово-виховного комплексу початкової школи та гімназії, розрахованої на 660 учнів, є вкрай необхідною для міста, що динамічно розвивається. Як зазначив голова обласної державної адміністрації, в рамках соціально-економічної програми «Народний бюджет» загальний обсяг фінансування освітньої галузі                м. Іллічівськ в цьому році складе близько 9,8 млн гривень. В тому числі – близько 3 мільйонів буде виділено протягом року безпосередньо на будівництво нової будівлі школи. Аналогічна сума коштів буде виділена на завершення реконструкції дитячого садка №14 та укомплектування дошкільного закладу меблями та необхідним обладнанням. В цьому році в Іллічівську також буде завершена програма з обладнання всіх загальноосвітніх закладів спортивними спорудами  та стадіонами.

 

 

 

версія для друку