українська російська англійська
Микола Злочевський: Космічний моніторинг доводить свою ефективність
13.04.2012 | 13:34
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Тестова експлуатація системи космічного моніторингу Мінприроди дозволила виявити приховані незаконні вирубки лісів практично на всій території України. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський на засіданні прес-клубу «На власний погляд» за участю регіональних ЗМІ. За словами Міністра, лише за останній місяць за допомогою супутникових знімків виявлено економічну шкоду від прихованих вирубок на 65 мільйонів гривень.

Матеріали передані в прокуратуру, триває слідство. Міністр нагадав, що витрати на впровадження системи космічного моніторингу з державного бюджету становили 49 мільйонів гривень, підкресливши, що таким чином сума нарахованих штрафів тільки за один місяць покриє бюджетні витрати.

«Незаконні вирубки зафіксовані не тільки в лісах, а й у заповідниках та національних парках, якими керує Мінприроди. Після завершення розслідування прокуратури керівникам цих парків та заповідників доведеться збирати речі, – відзначив Міністр. – Космічний моніторинг доводить свою ефективність».

версія для друку