українська російська англійська
Педагоги українських шкіл з Польщі стажувалися у Львові
13.04.2012 | 16:46
Львіська ОДА

На запрошення головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації протягом 5-10 квітня 2012 року на стажуванні у Львові перебували директори та учителі українських шкіл та пунктів навчання Республіки Польщі.

Двадцять три педагоги представляли українські школи різних куточків Республіки Польщі: Західнопоморського воєводства (м. Білий Бір), Любуського воєводства (м. Зелена Гура і Шпротава), Вармінсько-Мазурського воєводства (м. Венгожево і Бартолинці), Поморського воєводства (м. Слупськ, Лемберк, Томтів).

За час перебування у Львові педагоги відвідали уроки у  середній загальноосвітній школи  №83 м. Львова та ЛСЗШ І-ІІ ступеня «Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови, провели зустріч з письменником Іваном Лучуком, який розповів про сучасну українську літературу, та зустріч з Олексою Гуменюком,  головою Крайового братства ОУН-УПА.

Також відвідали театри та храми Львова, побували на екскурсіях по Львову та на фабриці вишиванок, придбали художню, навчальну  та методичну літературу для своїх шкіл.

 

версія для друку