українська російська англійська
Мінагрополітики провело переговори з канадською стороною щодо співпраці в аграрній сфері
13.04.2012 | 16:57
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні Україна є вагомим постачальником продовольства на світовий ринок, тому співпраця з іноземними державами є важливим питанням розвитку міжнародних відносин. Саме тому 13 квітня Міністерство аграрної політики та продовольства України провело робочу нараду з представниками аграрного сектору Канади щодо подальшого співробітництва та обміну досвідом у веденні сільського господарства. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий.

Наразі значна частина продукції, що виробляється українським агросектором, спрямовується на експорт. Тому для України співпраця з розвинутими аграрними країнами, такими як Канада, є надзвичайно важливою, зокрема у сфері обміну досвідом.

«Нам надзвичайно важливий міжнародний досвід у розвитку кооперацій дрібнотоварних сільгоспвиробників та розбудова інфраструктури аграрного ринку з урахуванням саме їхніх вимог. На сьогодні значна частина продукції виробляється саме такими селянськими подвір’ями. Цей напрям є новим для України, оскільки наша попередня історія базувалася на великотоварному виробництві. І тут неоціненною є допомога Канади», - повідомив Перший заступник Міністра.

Основний напрямок співпраці країн стосуватиметься технічної підтримки нашої держави Канадським агентством з міжнародного розвитку.

«Ми вже мали можливість з урахуванням канадського досвіду та з допомогою цієї країни розвинути ряд проектів, які були високо оцінені не тільки у нашому профільному Міністерстві, а й регіональною владою АР Крим, Дніпропетровської та Львівської областей. За це ми надзвичайно вдячні і сподіваємося далі на тісну співпрацю з Канадою», - зазначив Микола Безуглий.

версія для друку