українська російська англійська
Миколу Азарова запросили відвідати ЦЕРН
13.04.2012 | 19:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров отримав запрошення відвідати найбільшу в світі лабораторію фізики високих енергій - Європейську Організацію Ядерних Досліджень (ЦЕРН), яка розташована поблизу Женеви, на кордоні між Францією та Швейцарією. Запрошення передала голова спеціальної робочої групи ЦЕРН Фелісітас Паус під час зустрічі з Главою українського Уряду.

«Для ознайомлення з нашими дослідженнями і технологіями, пане Прем’єр-міністр, я запрошую вас відвідати ЦЕРН. Там ви особисто зможете побачити дивовижні речі, які ми в ЦЕРНі робимо», - зазначила Фелісітас Паус.

Вона наголосила, що Микола Азаров також матиме можливість побачити роботу співвітчизників, які зараз співпрацюють з ЦЕРН: «У вас буде можливість подивитися також і на вклад колег з України в успіх нашої роботи».

Прем’єр-міністр заявив, що з великим задоволенням приймає запрошення: «Якщо дозволить час, то я з великим задоволенням приїду до вас. У своєму трудовому житті я 20 років займався наукою, тому для мене велике задоволення подивитися, послухати», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку