українська російська англійська
Українські виробники представлять свій потенціал на бізнес-форумі в Йорданії, - Порошенко
13.04.2012 | 19:36
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Наступного тижня відбудуться переговори про доступ українських виробників на ринки Близького Сходу. Про це повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко сьогодні на брифінгу.

«Візит української делегації – це найоптимальніший спосіб обговорити політичну підтримку українських виробників на найвищому рівні», - наголосив Петро Порошенко.

У Йорданії відбудеться бізнес-форум, під час якого планується обговорити питання щодо продукції аграрного комплексу, яка має відповідний попит на ринках Близького Сходу, і вітчизняних машинобудівних підприємств. «Ми спробуємо у повному обсязі продемонструвати можливості української промисловості і української економіки», - наголосив він.

Петро Порошенко зазначив, що до складу української делегації увійшли найбільші виробники зерна, м’яса, які мають нетарифні обмеження по доступу на цих ринках.

«Йорданія є не лише країною, яка споживає сама відповідну кількість продукцію і представляє значний інтерес для українських виробників, це ще й величезна транзитна країна, через яку ми будемо мати доступ до всього ринку Близького Сходу», - підкреслив Петро Порошенко.

 

версія для друку