українська російська англійська
Мінрегіон відстоює системний підхід до забудови міст
14.04.2012 | 09:44
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наполягає на необхідності системного підходу до забудови міських територій. Обґрунтованість і законність усіх землевідводів під будівництво, особливо тих, які стали причиною обурення суспільства, необхідно перевірити. Таку думку висловив керівник Мінрегіону Анатолій Близнюк під час «години запитань до Уряду» в українському Парламенті 13 квітня, відповідаючи на запитання народних депутатів України про скандал навколо будівництва на Андріївському узвозі.

«Є різні рівні влади, і давайте приймати рішення. Я розумію, що колись хтось землю розібрав, а тепер нею торгує. Давайте приймати рішення, і ви знаєте як», – наголосив Анатолій Близнюк.

За його словами, все будівництво у містах повинно базуватися на актуальному, відповідально розробленому та погодженому з громадськістю Генеральному плані міста. Тільки це дозволить уникнути в майбутньому «будівельних» скандалів та афер. Особливого значення набуде у цьому процесі активність територіальної громади і, особливо, професійність архітекторів, які розроблятимуть схеми та плани забудови, а також конкретні проекти.

«Громада повинна контролювати забудовників. Архітектори та проектанти – бути професійно підготовленими та нести персональну відповідальність за результати своєї роботи, нарівні із тими, хто здійснює землевідведення», – відзначив очільник Мінрегіону.

 

версія для друку