українська російська англійська
У Відні відбулися українсько-австрійські політичні консультації
14.04.2012 | 12:01
Прес-служба Міністерства закордонних справ

13 квітня 2012 року у Відні відбулися українсько-австрійські політичні консультації за участі Заступника міністра закордонних справ–керівника апарату МЗС України Павла Клімкіна та Генерального секретаря Федерального міністерства з європейських і міжнародних справ Австрії Йоганеса Кірле.

Під час консультацій сторони обговорили широкий спектр питань українсько-австрійських взаємин, зокрема, у політичній, торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах, а також реалізації євроінтеграційного курсу України.

Відбувся обмін думками з актуальних питань регіонального характеру, зокрема перспектив врегулювання «заморожених конфліктів» під час Українського головування в ОБСЄ 2013 року.

Було підтверджено зацікавленість сторін в активізації політичного діалогу між двома країнами на високому та найвищому рівнях, а також у розвитку договірно-правової бази двосторонніх відносин.

Сторони підтвердили важливість опрацювання та реалізації  інвестиційних та інфраструктурних проектів у рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, в тому числі за підтримки ЄС. Австрійська сторона підтвердила свою позицію стосовно сприяння у реалізації євроінтеграційних прагнень України, зокрема, щодо підписання та наступної ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та подальшої лібералізації візового режиму.

 

версія для друку