українська російська англійська
Влада Одещини виділить 2 млн. грн. на ліквідацію аварії в Южному
17.04.2012 | 09:26
Одеська ОДА

Обласна державна адміністрація виділить близько 2 мільйонів гривень з резервного фонду Одеської області на ліквідацію аварії в м. Южне та на будівництво нового каналізаційного колектора для міста. Про це повідомив в інтерв’ю газеті «Регіональний вісник» голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

«Напірний каналізаційний колектор будувався в Південному ще в 1977-1979 роках. Побудований він з бетонних труб і термін його експлуатації давно закінчився. Зрозуміло, що зношеність цих труб практично стовідсоткова. В результаті сталося 4 прориву трубопроводу. Один з них - найбільший - усунуто. Аварійні бригади працюють цілодобово, і роботи по усуненню інших будуть закінчені до кінця сьогоднішнього дня», - запевнив Едуард Матвійчук.

У результаті аварії в місті тимчасово відключено водопостачання. Проте, як запевняє голова обласної державної адміністрації, влада робить все можливе задля забезпечення мешканців міста питною водою: «Вода подається двічі на день - вранці і ввечері на одну годину, щоб люди могли запастися водою для своїх господарських потреб. Крім того, з 6.00 до 24.00 по місту працюють 6 автомобілів, які підвозять воду, і люди її можуть набрати».

«Враховуючи ситуацію, що склалася, ми прийняли рішення про виділення додаткових коштів на закупівлю матеріалів і на будівництво нового напірного каналізаційного колектора, який зв'яже першу і другу насосні станції. Термін експлуатації цього колектора буде складати більше 50 років. Ми плануємо розпочати роботи з його будівництва вже в вівторок - до цього часу буде поставлена перша партія закуплених труб», - зазначив Едуард Матвійчук.

Будівництво нового напірного каналізаційного колектору буде здійснено протягом 12 днів з моменту початку робіт, а перебоїв з подачею води під час проведення робіт не буде: «Ці роботи жодним чином не позначаться на життєдіяльності міста. Ми паралельно прокладаємо новий каналізаційний колектор, а перемикання буде зроблено протягом дня», - повідомив голова обласної державної адміністрації.

версія для друку