українська російська англійська
18 квітня призовників урочисто відправлять на службу
17.04.2012 | 12:06
Прес-служба Міністерства оборони

18 квітня на території збірного пункту Київського міського військового комісаріату відбудуться урочисті проводи призовників до лав Збройних сил та інших військових формувань України.

Цього дня 60 молодих киян будуть направлені до лав Збройних сил України виконувати свій конституційний обов’язок із захисту держави.

Планується, що в урочистостях візьмуть участь представники Київської міської державної адміністрації, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій столиці.

Програмою заходу передбачені урочистий мітинг, демонстрація стройових прийомів та прийомів рукопашного бою, огляд роботи медичної комісії та брифінг для представників ЗМІ.

Загалом в ході призовної кампанії “Весна – 2012” до лав Збройних сил та інших військових формувань України буде направлено 625 юнаків з Києва.

Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити урочисті проводи призовників міста Києва до лав Збройних сил України, о 10.45 18 квітня на збірному пункті Київського міського військового комісаріату (вулиця Зрошувальна, 17а).

Довідки та акредитація за телефонами Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України: 253-20-73 та 253-03-19.

Акредитація обов’язкова!!!

 

 

версія для друку