українська російська англійська
Держлісагентство посилює боротьбу з браконьєрством
17.04.2012 | 12:52
Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів

З настанням тепла в Державному агентстві лісових ресурсів України посилюють контроль за незаконним полюванням.

За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця з початку року по Україні загалом складено 1310 протоколів про порушення правил полювання. Всіх порушників притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності.

«Представниками Держлісагентства постійно здійснюються рейди по охороні державного мисливського фонду. Така системна робота вже дає позитивний результат. Адже, в 2011 році виявлено на 1,5 тисячі менше порушень ніж в 2010. Ми впевнені, що цього року бажаючих вийти на злочинне полювання буде ще менше» - зазначив Віктор Сівець.

«Хочу наголосити, що посилену увагу під час районних патрулювань представники управлінь лісового і мисливського господарства будуть приділяти пошуку та знешкодженню браконьєрських петель а також осіб, які їх встановлюють. Петля — це один з найпоширеніших та жорстоких знарядь браконьєрського лову тварин. Робиться вона досить просто з металевого троса і коштує копійки. Потрапивши в неї, тварина довго мучиться, а якщо і виривається порвавши петлю, то стає калікою та довго не проживе. Станом на сьогодні в Україні вже знешкоджено 3057 таких браконьєрських петель» - наголосив Віктор Сівець.

версія для друку