українська російська англійська
Розпочав роботу офіційний туристичний портал Києва
17.04.2012 | 16:20
Київська МДА

Відтепер кожен турист, плануючи свою поїздку до Києва, може завчасно скласти маршрут прогулянок, обрати екскурсію, забронювати житло чи орендувати авто. Усі ці послуги стали доступними на туристичному порталі міста Києва http://visitkyiv.com.ua/, який сьогодні презентував перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

«Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року туризм обрано одним з основних напрямів розвитку столиці. Ми розробили цілу програму, яка передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на популяризацію Києва туристичного. Одним із важливих пунктів цього комплексу є створення та функціонування туристичного порталу Києва, який повинен вміщувати всю необхідну для туристів довідкову інформацію та надавати актуальну інформацію про місто та його інфраструктуру», – пояснив Олександр Мазурчак.

Він розповів, що портал пропонує різноманітні інформаційні послуги. Зокрема, тут зібрано інформацію про місто, найвидатніші та найцікавіші об’єкти для відвідування, перелік закладів харчування та розміщення, маршрути та графік роботи громадського транспорту, варіанти екскурсій та інша корисна інформація. Також розробники сайту зібрали великий  фотобанк – наразі на порталі міститься велика фотогалерея найкрасивіших куточків столиці.   

«Ми задіяли всі сучасні технічні засоби, які можуть стати у нагоді сучасному туристу. Створили туристичний інтернет-портал, розробили інформаційні програми для завантаження на компактні носії інформації, телефони, планшети, комп’ютери. Тобто, ми спробували створити максимально зручні умови для перебування гостей міста у Києві», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Він додав, що для надання актуальної інформації про місто Київ, а також можливості зорієнтуватися на місцевості, визначити місцезнаходження цікавих об’єктів, спланувати маршрут подорожі містом створено туристично-інформаційні термінали. Протягом 2011 року 10 таких терміналів встановили у готелях та туристичних інформаційних центрах.

Крім того, розроблено систему орієнтування містом: створено 91 туристично-інформаційний стенд та 95 вказівників на туристичних маршрутах.

Начальник Головного управління комунального господарства Дмитро Новицький підкреслив, що міська влада обрала 7 кластерів, у напрямку яких популяризуватиметься столиця. Це «Київ Козацький», «Київ Слов’янський», «Київ Духовний», «Київ Культурний», «Київ на Дніпрі», «Київ Діловий», «Київ Розважальний». В усіх цих напрямках, за словами  Дмитра Новицького, Києву є що запропонувати туристам.

Він також нагадав, що 30 травня 2011 року розпочато реалізацію проекту MOBI TERRA – аудіогіда, що за допомогою мобільного телефону  надаватиме інформацію різними іноземними мовами про 50 туристичних об’єктів. Також управлінням, разом з підприємством Клуб ексклюзивних подорожей «Free Time», презентовано туристичний маршрут «Київ – місто на схилах Дніпра» з використанням на маршрутах річкових катерів електронних аудіогідів 7 мовами, до яких додаються фотоматеріали туристичних об’єктів.

За словами Дмитра Новицького, туристам також пропонуватимуть різноманітну друковану довідкову продукцію – карти-схеми міста, путівники, інформаційні буклети, компактні z-карти тощо.

версія для друку