українська російська англійська
Держфінінспекція закликає керівників підприємств спільно боротися проти корупції
17.04.2012 | 17:03
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв закликає керівників підприємств, установ і організацій, які належать до сфери контролю Держфінінспекції, спільно боротися проти корупції. Про це йдеться у відкритому листі Голови Держфінінспекції.

Як зазначено в цьому документі, керуючись принципом, що будь-яке очищення та вдосконалення необхідно розпочинати насамперед із себе, для недопущення корупційних проявів серед працівників Держфінінспекції України її керівництво звертається до керівників підконтрольних підприємств, установ і організацій з проханням брати активну участь у протидії цьому ганебному явищу та невідкладно інформувати про такі факти керівництво Держфінінспекції та правоохоронні органи. Зокрема, за телефоном довіри Держфінінспекції України: (044) 425 38 18.

«Таким чином, посилення виконання вимог антикорупційного законодавства та збільшення ризику покарання за корупційні дії стануть вагомим чинником дотримання законності працівниками Держфінінспекції України під час здійснення ними контрольно-ревізійної діяльності», – наголосив Петро Андрєєв.

Крім того, у відкритому листі зазначено, що з метою мінімізації корупціогенних чинників у контрольно-ревізійній сфері ще на етапі планування у Держфінінспекції України впроваджено підхід до відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків фінансових порушень. Чітку антикорупційну спрямованість мають заходи, до яких вдається Держфінінспекція, щоб належно провести контрольні заходи та обмежити фіскальний тиск на суб’єктів господарювання шляхом зменшення кількості контрольних заходів.

Як повідомлялося, задля ефективного протистояння проявам корупції під час використання державних ресурсів Держфінінспекція України активно співпрацює з правоохоронними органами. Так, нещодавно Петро Андрєєв звернувся з офіційним проханням до Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України та Міністра внутрішніх справ України щодо максимально жорсткого та принципового реагування на будь-які можливі прояви корупції в діях працівників органів Держфінінспекції України.

 

версія для друку