українська російська англійська
У Криму розвиватимуть сільгоспвиробництво, надаючи пільгові кредити
18.04.2012 | 09:18
Рада міністрів АРК

Влада Криму готова забезпечити місцевим сільгоспвиробникам часткову компенсацію процентних ставок по кредитах. Про це заявив Перший заступник Голови Ради міністрів АРК Павло Бурлаков на робочій нараді 17 квітня.

Зокрема, мова йде про відшкодування 2-х облікових процентних ставок Національного банку України. При цьому Павло Бурлаков підкреслив, що компенсація буде виплачуватися сільгоспвиробникам відразу після отримання кредиту. «Ми заклали кошти в бюджеті Криму і можемо компенсувати практично дві процентні ставки Нацбанку», - поінформував перший віце-прем'єр.

Надання пільгових кредитів буде здійснюватися в рамках реалізації Програми підтримки сільськогосподарських виробників. Павло Бурлаков зазначив, що за результатами переговорів представники банківських установ підтвердили готовність видавати сільгоспвиробникам пільгові кредити, а також знизити коефіцієнт заставного майна.

Перший віце-прем'єр Криму вважає, що кредитні кошти необхідно залучати не тільки на створення переробних виробництв, а й на будівництво овочесховищ, придбання сільгосптехніки, реконструкцію фондів та інше.

Нагадаємо, в лютому поточного року в ході нарада під керівництвом Першого заступника Голови Ради міністрів Криму Павла Бурлакова кримські сільгоспвиробників висловили готовність залучити понад 500 млн. грн. кредитних коштів на придбання сільгосптехніки, реконструкцію фондів, купівлю засобів захисту рослин, пально-мастильних матеріалів та інше.

версія для друку