українська російська англійська
5 кримських регіонів братимуть участь у II фазі проекту розвитку АРК
18.04.2012 | 09:26
Рада міністрів АРК

У Криму обрали 5 міст і районів для участі у другій фазі проекту Євросоюзу Програми розвитку ООН «Підтримка регіонального розвитку Криму».

Зокрема, в Сімферополі в Представництві Програми розвитку ООН відбувся семінар на тему «Особливості розробки проектів розвитку для підтримки інновацій на регіональному рівні», на якому оголосили 5 регіонів: Бахчисарайський, Нижньогірський і Кіровський райони, міста Євпаторія і Феодосія.

Нагадаємо, в березні цього року Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй приступили до реалізації другої фази проекту «Підтримка регіонального розвитку Криму». Бюджет проекту складає 650 тис. євро.

За сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі АРК в рамках другої фази підтримка буде надана безпосередньо містам і районам Криму - органам влади і співпрацюють з ними громадським організаціям.

Допомога проекту буде спрямована на розробку і пошук джерел фінансування проектів розвитку з метою реалізації затверджених стратегій соціально-економічного розвитку.

версія для друку