українська російська англійська
На Луганщині облаштовують пункти пропуску через державний кордон
18.04.2012 | 09:37
Луганська ОДА

Благоустрій пунктів пропуску через державний кордон, а також ремонт під’їзних доріг – один з пріоритетів для обласної влади на найближчий час. Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк за підсумками своєї робочої поїздки до пункту пропуску Герасимівка-Можаївка, де він особисто перевірив виконання міждержавної угоди про спрощений порядок перетину державного кордону між Луганською областю України та Ростовською областю РФ.

«Ми плануємо збільшити кількість пунктів пропуску, і зараз працюємо над цим. Але головна умова – вони повинні бути добре облаштовані», – підкреслив Володимир Пристюк.

Зараз на Луганщині на 764-х кілометрах кордону з Росією діють 11 пунктів пропуску. Планується, що спільно з росіянами цей показник буде доведено до 52 (кожен буде будувати зі своєї сторони кордону).

Як зазначив начальник Луганського прикордонного загону Сергій Дайнеко, після того, як у рамках реалізації заходів Єврорегіону «Донбас» Росія парафувала нову угоду з Україною про присвоєння статусу прикордонної території всій Луганській області (а не лише її окремим районам), жителі всіх міст та районів Луганщини можуть перетинати кордон не тільки в міжнародних, а й у місцевих пунктах пропуску. Систему обліку вже автоматизували, на обробку даних одного громадянина треба 10-15 секунд.

 

 

 

версія для друку