українська російська англійська
Луганщина приєдналася до міжнародного проекту безпеки шахтарів
18.04.2012 | 10:03
Луганська ОДА

В Луганській облдержадміністрації відбулася презентація проекту ПРООН «Покращення здоров’я та безпеки шахтарів у Східній Україні». Як зазначив під час заходу голова облдержадміністрації Володимир Пристюк, цей проект є дуже важливим для Луганщини, тому обласна влада готова надати йому максимальну підтримку.

Заходи програми впроваджуватимуться в містах Краснодон, Ровеньки та Свердловськ, де кількість нещасних випадків, пов’язаних з роботою на шахтах, є найвищою в Україні.

Як повідомляє Головне управління економіки, Проект буде реалізовуватися  в два етапи. Під час першого - в квітні-червні 2012 року – експерти проекту визначать напрямки покращення здоров’я та безпеки громадян цих міст, а також розроблять план дій на майбутнє.

Другий етап проекту запланований на 2012-2014 роки. За цей час і буде реалізований план дій, який було розроблено на першому етапі. Такий план для кожного міста відрізнятиметься в залежності від потреб місцевого населення та передбачатиме імплементацію заходів щодо покращення загального стану здоров’я й безпеки шахтарів.

Програма розвитку - є глобальною мережею ООН у сфері розвитку та пропонує країнам доступ до джерел знань, досвіду і ресурсів з метою допомоги людям у всьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює зі 177 країнами світу, допомагає їм знаходити власні шляхи вирішення глобальних та національних проблем в сфері людського розвитку.

 

 

версія для друку