українська російська англійська
Держводагентство вдосконалить роботу із запобігання надзвичайним ситуаціям
18.04.2012 | 10:46
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

19 квітня 2012 року на базі Державного інституту управління та економіки водних ресурсів (ДІУЕВР) (м. Київ, вул. Солом’янська, 1) під головуванням заступника Голови Держводагентства О.Чунарьова відбудеться нарада-семінар на тему: «Забезпечення роботи Функціональної відомчої системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на водогосподарських системах, захисних спорудах, водосховищах».

У нараді візьмуть участь представники Держводагентства, заступники начальників водогосподарських організацій та начальники відділів техногенно-екологічної безпеки басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів.

Під час наради-семінару будуть обговорюватися актуальні питання стосовно роботи Функціональної відомчої системи Держводагентства щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та оцінки її роботи; шляхів вдосконалення роботи Кризового центру Держводагентства; порядку взаємодії із відповідними службами сусідніх держав при виникненні надзвичайних ситуацій на транскордонних водних об’єктах, виконання наказів про затвердження порядків взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейнах основних річок з питань управління водними ресурсами; роботи АІВС «Тиса», АІВС «Прикарпаття» та досвіду роботи аналітично-диспетчерського центру БУВР Тиси; організації та проведення робіт зі здійснення контролю за хімічним і радіологічним станом та якістю поверхневих вод.

 

версія для друку