українська російська англійська
У бюджеті Криму передбачено 1,7 млн. грн. на підтримку малого бізнесу
18.04.2012 | 12:30
Рада міністрів АРК

В поточному році в бюджеті Автономної Республіки Крим на надання фінансової підтримки суб'єктам малого бізнесу в рамках Програми підтримки і розвитку малого підприємництва в Криму передбачено 1,67 млн. грн.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі АРК нагадали, що в Криму з 2005 року діє механізм часткової компенсації відсоткової ставки за надані кредити фінансово-кредитними установами суб'єктам малого підприємництва.

За минулі 7 років з бюджету АРК фінансову підтримку шляхом часткової компенсації відсоткової ставки отримали 250 суб'єктів малого підприємництва на суму майже 5 млн. грн., додатково створено 1371 робоче місце, в тому числі в 2011 році фінансова підтримка надана 20 суб'єктам малого бізнесу на суму 637 тис. грн., залучено 14 млн. грн. кредитних ресурсів.

Право на отримання фінансової підтримки мають суб'єкти малого підприємництва, які здійснюють господарську діяльність не менше 1 року; не мають простроченої заборгованості перед бюджетами всіх рівнів; дотримуються законодавство про працю в частині виплати заробітної плати в розмірі не менше встановленого мінімального розміру.

Критеріями відбору суб'єктів малого підприємництва для надання фінансової підтримки у вигляді часткової компенсації відсоткової ставки за кредити є: створення нових робочих місць в результаті використання кредиту; менша сума компенсації в розрахунку на одне новостворене робоче місце; збільшення платежів до бюджетів усіх рівнів.

За інших рівних умов перевага віддається тим суб'єктам малого підприємництва, наймані працівники яких отримують вищу заробітну плату, і тим, які здійснюють свою діяльність у промисловому виробництві, будівництві, сільському господарстві і курортно-рекреаційній сфері.

Фонд підтримки підприємництва Криму продовжує приймати документи на здійснення фінансової підтримки об'єктах малого бізнесу.

 

версія для друку