українська російська англійська
На маршрути Києва вийшло ще 60 нових автобусів та тролейбусів
18.04.2012 | 12:40
Київська МДА

18 квітня парк муніципального транспорту столиці поповнився ще на 60 автобусів та тролейбусів, передбачених міським Планом насичення новим рухомим складом основних маршрутів громадського транспорту звичайного режиму руху. Команду до старту водіям дав особисто голова КМДА Олександр Попов.

«Сьогодні ми поповнюємо парк нашого громадського транспорту на 40 автобусів та 20 тролейбусів і забезпечуємо більш якісними та доступними за ціною послугами перевезення мешканців столиці. Це третина програми оновлення транспорту, яку запланували на перше півріччя 2012 року. Ціна проїзду, як ви знаєте, сьогодні є доступною і залишиться без змін, тому такий транспорт, враховуючи його технічний стан та умови обслуговування, є надзвичайно конкурентоспроможним і має ряд переваг перед приватними перевезеннями. Переконаний він сподобається киянам і користуватиметься попитом», – наголосив Олександр Попов під час урочистого запуску автобусів та тролейбусів.

Нові транспортні одиниці курсуватимуть на маршрутах, які обрали кияни, зателефонувавши на лінію міського call-центру (15-51). А саме: на автобусних маршрутах №№ 72, 20, 33, 81, 51, 63, 73, 32 та тролейбусних маршрутах №№  8, 40, 32.

«Ці автобуси та тролейбуси поповнять маршрути на Оболоні, Мінському масиві, на Троєщині і зв’яжуть лівий та правий береги через міст Патона. Це якраз ті маршрути, на які через call-центр вказали кияни, і які дійсно потребують додаткового транспорту», – запевнив очільник КМДА.

Випуск нових одиниць на маршрути дасть змогу значно зменшити інтервал руху транспорту та зробить пересування киян містом набагато зручнішим та комфортнішим. Адже рухомий склад, яким поповнюються автобусні і тролейбусні парки, пристосований для зручного користування пасажирами з обмеженими фізичними можливостями, а також має поліпшену систему вентиляції салону. Крім того, автобуси обладнані двигунами Euro-3, що дозволяє мінімізувати викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Нагадаємо, 6 березня 2012 року на маршрути громадського транспорту вийшли одразу 100 одиниць нових автобусів та тролейбусів.

версія для друку