українська російська англійська
Митники виявили більше мільйона не задекларованої валюти
18.04.2012 | 12:45
Прес-служба Державної митної служби

Митники виявили не задекларовані 40 тис. дол. США та 3,2 млн. рублів РФ.

Валюту намагались  вивезти громадяни Росії, обравши спрощений режим митного контролю - «зелений коридор». Порушники впевнено прямували до Росії через митний пост «Гоптівка». Під час опитування, чи мають при собі заборонені чи обмежені до переміщення предмети, громадяни повідомили, що таких предметів при собі не мають.

Спираючись на аналіз та оцінку ризиків, митники вивели транспортний засіб (легкове авто ВАЗ) зі смуги спрощеного контролю «зелений коридор» до «червоного коридору» для проведення митного огляду транспортного засобу і речей, які належали громадянам Росії.

Під час огляду салону автомобіля митники виявили чорну сумку для ноутбука, яка знаходилась на задньому сидінні авто. У сумці митники і виявили валюту, яка була не задекларована: у кількості 40 тис. доларів США та 3 млн. 25 тис. рублів РФ, що в еквіваленті становить понад 1,1 млн. грн.

За фактом порушення митних правил складено протоколи за ст.339 «порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю» та ст.352 ч.1 «дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю»  Митного кодексу України. Валюту вилучено до рішення суду.

 

 

версія для друку