українська російська англійська
Чернігівщина представила свій потенціал на міжнародній туристичній виставці
18.04.2012 | 10:02
Чернігівська ОДА

З метою популяризації туристичних можливостей Чернігівської області та зміцнення зв’язків між регіонами в галузі туризму, представники головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації взяли участь у XV Міжнародній туристичній виставці "Відпочинок-2012", яка днями проходила у м. Мінськ (Республіка Білорусь).

Цього року на Міжнародній туристичній виставці в експозиції «Чернігівщина-туристична» було представлено новий буклет найпопулярніших туристичних об'єктів Чернігівщини, а також буклет під назвою «Музеї видатних земляків Чернігівщини». З метою популяризації музейних закладів Чернігівщини та рідкісних музейних експонатів, у буклеті розміщено інформацію про історію музеїв, описи експозицій, адреси і контактні телефони, режим роботи музеїв та фотоілюстрації. Крім того, на стенді «Чернігівщина-туристична» були представлені й інші буклети, зокрема: з активного та екстремального відпочинку на Чернігівщині, «Відпочинок у поліському селі» та «Подорожуймо Чернігівщиною».

Всього в заході взяли участь представники 13 країн світу. У тому числі Росії, України, Литви, Латвії, Польщі, Чехії, Болгарії, Туреччини, Куби - всього понад 200 експонентів.

Також, у рамках XV Міжнародної туристичної виставки "Відпочинок-2012" між головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації та департаментом з туризму Міністерства спорту та туризму досягнено домовленостей про проведення 26-27 квітня рекламно-інформаційного туру по Чернігівській області для представників туристичної сфери Республіки Білорусь.

версія для друку