українська російська англійська
Турецькі бізнесмени зацікавлені в інвестуванні в аграрну промисловість і транспорт Криму
18.04.2012 | 14:17
Рада міністрів АРК

Представники бізнесу Туреччини зацікавлені в інвестуванні в агропромисловий і транспортний комплекси Криму. Про це Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов повідомив журналістам 18 квітня.

Глава виконавчої влади АРК повідомив, що в ході офіційного візиту кримської делегації до Туреччини інвесторам було запропоновано співпрацю у реалізації основних пріоритетів Стратегії розвитку Криму: розвиток санаторно-курортного комплексу, створення інноваційної промисловості, сучасного агросектора, розвиток транспортного комплексу та сонячної енергетики. «Туреччина на сьогоднішній день має одну з найбільш динамічно розвиваються у світі. У ході візиту ми провели ряд зустрічей, інвестори зацікавилися усіма пропозиціями, особливо, розвитком транспорту та агропромислового комплексу», - додав глава кримського уряду.

Анатолій Могильов також повідомив, що в травні заплановано візит до Криму делегації турецьких бізнесменів. Потім Крим відвідають представники Турецького агентства зі співпраці та розвитку (TIKA). «Вони приїдуть до Криму для того, щоб обговорити реалізацію проектів в усіх напрямках Стратегії соціально-економічного розвитку. Співпраця з турецькими інвесторами дозволить нам поповнити кримську скарбницю і забезпечити кримчан робочими місцями і гідною заробітною платою», - зазначив Анатолій Могильов.

Глава Ради міністрів додав, що в ході візиту до Туреччини також пройшли зустрічі кримської делегації з Головою Великих Національних Зборів Турецької Республіки, Міністром науки, промисловості і технологій, Міністром транспорту та зв'язку, з Міністром закордонних справ, представниками організації TIKA і т.д.

Нагадаємо, 17 квітня відбувся візит кримської делегації на чолі з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолієм Могильовим до Республіки Туреччина.

 

версія для друку