українська російська англійська
У Криму планують купувати житло для сільських вчителів
18.04.2012 | 14:34
Рада міністрів АРК

У Криму в рамках республіканської Програми підвищення престижу праці педагогів мають намір поліпшити соціально-побутові умови проживання вчителів. Таке рішення прийнято на пленарному засіданні Верховної Ради АРК 18 квітня.

Зокрема, Раді міністрів Криму доручено передбачити в республіканському бюджеті кошти на придбання службового житла для викладачів, що працюють в сільській місцевості, а також на надання довгострокових безвідсоткових кредитів вчителям для покупки або будівництва житла.

Крім того, згідно з рішенням, планується створити профілакторій для оздоровлення працівників освіти в період проходження підвищення кваліфікації, а також забезпечити педагогам спеціалізоване медичне обстеження і лікування.

У тому числі, відповідно до рішення, місцевим радам рекомендовано передбачити в бюджетах кошти для додаткової щомісячної регіональної соціальної допомоги в розмірі 200 грн молодим вчителям, які працюють в школах у сільській місцевості. Виконкомам міських рад Сімферополя і Ялти рекомендовано забезпечити будівництво будинків для вчителів.

 

версія для друку