українська російська англійська
На Чернігівщині відбудеться літературно-мистецьке свято, присвячене "Слову о полку Ігоревім"
18.04.2012 | 13:00
Чернігівська ОДА

З 18-20 травня поточного року в місті Новгород-Сіверський, що на Чернігівщині, відбудеться Міжрегіональний туристичний форум «Чернігівщина туристична - 2012».

Водночас тут буде проводитись Міждержавне літературно-мистецьке свято «Нетлінне Слово…». Програма літературно-мистецького свята цікава і надзвичайно насичена. Гості зможуть стати учасниками майстер-класів виставки-ярмарку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, традиційних ремесел та народних промислів у «містечку майстрів»; оглянути в історико-культурному музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» виставку «Епоха «Слова» у пам’ятках археології», що репрезентує результати археологічних досліджень останніх років, які проводили на Новгород-Сіверщині вчені України і Російської Федерації.

До участі в Міжрегіональному туристичному форумі «Чернігівщина туристична - 2012» запрошені працівники туристичної сфери Чернігівщини, музеї та заповідники, заклади розміщення та відпочинку туристів, власники садиб сільського зеленого туризму та представники інших регіонів України, Білорусі, Росії та Латвії.

Метою даних заходів є популяризація видатної пам’ятки давньоруської та світової літератури «Слово о полку Ігоревім», представлення туристичного потенціалу Чернігівщини, інших регіонів України та близького зарубіжжя, налагодження співробітництва, обмін досвідом та пошук партнерів для формування та реалізації інноваційних ідей, встановлення ділових контактів, в тому числі з іноземними партнерами, напередодні проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро - 2012».

У рамках форуму заплановано проведення туристичної виставки–ярмарку, відвідування Сосницького літературно-меморіального музею О.Довженка та Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», екскурсії по м. Новгород-Сіверський та м. Чернігів.

 

версія для друку