українська російська англійська
Нацпроект "Відкритий світ" проінвестують на 100 млн. дол.
19.04.2012 | 09:43
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національним проектами

Компанія «Cisco» звернулася до Національного проекту «Відкритий світ» з пропозицією вкласти інвестиції в обсязі 100 мільйонів доларів. Про таке рішення повідомив представник компанії «Cisco» Олександр Чемерис у  своєму виступі під час Міжнародної конференції «Національний проекту «Відкритий світ» - міжнародний досвід як запорука успіху», про що передав офіційного листа голові Державного агентства з інвестицій та управління національним проектами Владиславу КАськіву.

У свою чергу Владислав Каськів повідомив, що на сьогодні повністю готова фінансова і організаційна модель реалізації Національного проекту «Відкритий світ». Він також підкреслив важливість проекту для розвитку економіки країни.

Крім того, про своє рішення взяти участь у підтримці проекту, заявила   компанія «Alcatel-Lucent».

Партнерські організації на заході представляли: глобальний директор Копорації «Microsoft» з приватно-державного партнерства Джойс Фернандес, глобальний директор з освітніх програм Корпорації «Intel» Брайан  Гонсалес, керівник робочої групи інноваційних проектів, «Nokia Siemens Networks» Міхаель Кніснер, директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB «Ericsson» Михаель Хелен.

 

 

версія для друку