українська російська англійська
На Київщині відкриють завод дитячого харчування
19.04.2012 | 10:08
КИЇВСЬКА ОДА

Відбулася робоча поїздка голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка до Згурівського району для перевірки ходу будівництва заводу з виробництва дитячого харчування.

У жовтні минулого року на Київщині розпочалося будівництво першого в Україні заводу дитячого харчування з виробництва молочної продукції. На даний час будівельні роботи виконані на 80 %, і вже ряд приміщень готові під встановлення обладнання. Монтаж самого обладнання розпочнеться до кінця цього місяця. Повністю роботи з будівництва планують завершити до 1 червня нинішнього року.

Загальна сума інвестицій даного об'єкту складає 160 мільйонів гривень. Постачальник всього комплексу технологічного обладнання - світовий лідер у галузі технологій переробки харчових компаній «Тетра пак» (Швеція). Із введенням в експлуатацію Яготинського заводу буде створено близько 100 робочих місць.

«Введення в експлуатацію заводу дитячого харчування дасть можливість населенню споживати високоякісну молочну продукцію. Молочна продукція дитячого харчування Яготинського заводу буде реалізовуватися на території Київщини та всієї України», - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Молочна продукція виробництва заводу призначається для повноцінного та збалансованого харчування дітей віком від 6 до 8 місяців.

Асортимент продукції включає: молоко, дитячі сирки, вітамінізований кефір та йогурти. ПАТ «Яготинський маслозавод» виробляє продукцію лише з натурального молока без домішок та рослинних жирів, коротких термінів зберігання від 3 до 5 днів. У цьому значна перевага над іншими компаніями з виробництва молочної продукції.

Потужність підприємства на першій стадії складатиме 40 тонн цільного молока, що буде перероблятись щодня у молочну продукцію. Обсяги випуску продукції складатимуть 35 тонн за добу.

 

 

версія для друку